Pogotowie kanalizacyjne 24h

Ostatnio spotkał mnie nie lada problem. Mianowicie prowadzę restaurację w Warszawie, dość popularną i znaną. W którąś sobotę, późnym wieczorem spotkała mnie… awaria. Kanalizacja została zapchana i nie było mowy o szybkim załatwieniu problemu, zwłaszcza metodami „domowymi”.

Gdy już wszystkie metody zawiodły zrezygnowany usiadłem i pomyślałem że dopiero w poniedziałek będę w stanie z pomocą fachowca załatwić ten problem.

Zacząłem w pośpiechu szukać w google frazę pogotowie kanalizacyjne warszawa, czy też hydraulik warszawa trafiłem na kilka firm ale jedna przykuła moją uwagę. Była to firma Hydrokret. Szef firmy wraz z pracownikami, po moim telefonie pojawił się w niecałe 30 minut.

Nie znam się na kanalizacji, hydraulice i podobnych kwestiach, jednak jak się okazało – nie muszę. Panowie zajęli się swoją pracą, przeprowadzili specjalistyczny monitoring kanalizacji a następnie po dziesięciu minutach prac oświadczyli mi, że problem został rozwiązany.

Przy tym wszystkim wynagrodzenie firmy Hydrokret było dość niskie, co na pewno przekłada się na fakt, że jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *